24 Ağustos 2009 Pazartesi

Güzel bir kadın gördüm sanki


İ
brahim blogları şaşırdı galiba. Ramazan başına vurdu demeden önce lütfen bu yazıyı sonuna kadar okuyun efendim. Biliyorsunuz size güzel insanlardan bahsetmiştim. Hani görünce keyif aldığınız, sohbeti yüreğinizi doyuran.

İşte ben fazla TV izlemediğimden olsa gerek hanımefendiyi gözden kaçırmışım. Aslında konu tabi ki benim Tv izlememem değil, kendisi hakkında bilgi sahibi olmadığım için duyduğum mahcubiyet. Oysa hakkında oldukça çok kaynak ve bilgi var.

Dün gece Tv1 de izledim tasavvuf hocası da olan Cemalnur SARGUT hanımefendi'yi. Sohbeti yüreğimi ferahlattı. Tebessümü yüreğinin güzelliğini yansıtıyor gibi geldi.

Özellikle ortalıkta sahte şeyhlerin, hurafecilerin cirit attığı günlerde bunalan kardeşler bu hanımefendiyi okusunlar ama daha ötesinde dinlesinler, mümkünse yakından görüp sohbetinde bulunsunlar istedim...

Buyrun:

Cemalnur SARGUT

Cemalnur Hoca'mızı anlatmak için sadece şunu yazmak yetecekti aslında. O hiç olma gayreti içindedir, yaşanır fakat anlatılamaz. Kendisi her nekadar sadece ve sadece Allah'ın bendesi olarak anılmak istese de ..... (devamı için tıklayınız)

4 yorum:

devenin_bale_papucu dedi ki...

Cemal Nur hanım 1 yıldır Cuma günleri TRT1 de sabah programında konuk oluyordu ve sohbet ediyordu..Onun en büyük özelliği yaşadıklarını anlatması bi diğer tabirle samimi olmasıdır..Onu tanımış olmanız ne güzel..Hep iyilerle karşılaştırsın Rabbim..Sağlıcakla kalın..

KYBELE F dedi ki...

Tanıştığımıza memnun olacağım hissediyorum ...(bu güzel kadınla);)

siyah kelebek dedi ki...

ibraamm vallahi billahi yazını okumamıştım..Bende geçen kanal 1 de dinledim kendisini..onun hakkında bir kaç kelime yazmak istadim..Devenin bale pabucu haber verdi ibrahimde yazdı dedi..Ne gzeldir ki kalblerimiz birmiş.. çok şaşırdım..Benim bilgisayar arıza yapınca son yazılarını okuyamadım..eğer okusaydım yazmazdım belki bloguma ama demekki Cemal nur hanım iki blogda hemen, hemen aynı duygularla tarif edilecekmiş ben buna anca ne mutlu bize diyorum.. eline sağlık arkadaşım..umarım yanlış anlamışındır ben gerçekten yazını okumadan yazdım..selamlar sevgiler..

The İbrahim Ortach dedi ki...

devenin_bale_pabucu: kadınlar bu kadını kaybetmemeli bence. sabah programı izleyemediğimden olsa gerek kendisinden geç haberim oldu. nimettir kıymetini bilmeli.

KYBELE F: umarım tanışır, seversiniz.

siyah kelebek: siz benden önce müşerref olmuşsunuz. benimkisi misafir gözüyledir. yazınızı okudum ben de istifade ettim. ne demek yazmazdım. daha çok yazmalı ki daha çok okunsun...